O nás

predajna

Kto sme?

eurobike.sk je jedným z najväčších internetových predajcov bicyklov na Slovensku. História internetového obchodu eurobike.sk začala v roku 1989, kedy sme na Slovensku otvorili prvú kamennú predajňu pod názvom SELEKTRA v meste Partizánske. Za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a vďaka bohatej ponuke služieb.

O hladký chod internetového obchodu sa starajú produktoví špecialisti, ktorí pre vás každý deň pripravujú zaujímavé cenové akcie, zvýhodnené balíčky, výpredaje a do ponuky zaraďujú nový tovar. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy odborne poradiť.

 

Naša filozofia?

Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti zákazníkov. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy. Našou prioritou je dlhodobá spokojnosť zákazníkov, nie okamžitý zisk. Riadíme sa etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi, preto sa na nás môžete vždy spoľahnúť. Naším zámerom je neustále rozširovanie ponuky tovaru a služieb za tie najlepšie ceny, ktoré skutočne stoja za to.

Svojím zákazníkom chceme ušetriť čas i peniaze a dopriať komfortný nákup z pohodlia domova. S eurobike.sk máte viac času na život, ktorý môžete venovať rodine alebo svojim koníčkom.

  dorucenie

Čo vám ponúkame?

Vlastné distribučné centrum

Distribučné centrum so skladovou zásobou tisícok položiek s prepracovanou logistikou garantuje možnosť okamžitej expedície tovaru.

 

Dnes objednáte, zajtra doručíme!

Objednávky produktov označené „Skladom“ odoslané do 10:00 hod., sa expedujú ešte v ten deň a zvyčajne na ďalší pracovný deň ich máte doručené. Alebo si ich môžete, po tom ako vám príde potvrdenie o objednávke na e-mail, ešte v ten istý deň osobne vyzdvihnúť v našich výdajných miestach, v čase otváracích hodín. Objednávky produktov označené „Skladom na centrálnom sklade“ odoslané do 10:00 hod., Vám zvyčajne doručíme do 3-5 pracovných dní.

 

Inteligentný informačný systém

Informačný systém sa stará o správu a vybavovanie vašich objednávok, je veľmi výkonný a presný. Ako neviditeľný pomocník sa stará o ich hladké vybavenie a informuje vás e-mailom o každej zmene vo vašej objednávke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie