O nás

predajna

Kto sme?

eurobike.sk je jedným z najväčších internetových predajcov bicyklov na Slovensku. História internetového obchodu eurobike.sk začala v roku 1989, kedy sme na Slovensku otvorili prvú kamennú predajňu pod názvom SELEKTRA v meste Partizánske. Za túto dobu sme si získali množstvo spokojných zákazníkov, ktorí nás vyhľadávajú kvôli kvalitnému tovaru za najlepšie ceny a vďaka bohatej ponuke služieb.

O hladký chod internetového obchodu sa starajú produktoví špecialisti, ktorí pre vás každý deň pripravujú zaujímavé cenové akcie, zvýhodnené balíčky, výpredaje a do ponuky zaraďujú nový tovar. O zákazníkov sa stará vyškolený personál, ktorý vie vždy odborne poradiť.

 

Naša filozofia?

Sme si vedomí, že úspech firmy je postavený na dôvere a spokojnosti zákazníkov. Pokiaľ nás navštívite, urobíme všetko pre to, aby ste medzi nich patrili i Vy. Našou prioritou je dlhodobá spokojnosť zákazníkov, nie okamžitý zisk. Riadíme sa etickým kódexom, ktorý kladie dôraz na profesionalitu a ochotu vo vzťahu k zákazníkovi, preto sa na nás môžete vždy spoľahnúť. Naším zámerom je neustále rozširovanie ponuky tovaru a služieb za tie najlepšie ceny, ktoré skutočne stoja za to.

Svojím zákazníkom chceme ušetriť čas i peniaze a dopriať komfortný nákup z pohodlia domova. S eurobike.sk máte viac času na život, ktorý môžete venovať rodine alebo svojim koníčkom.

  dorucenie

Čo vám ponúkame?

Vlastné distribučné centrum

Distribučné centrum so skladovou zásobou tisícok položiek s prepracovanou logistikou garantuje možnosť okamžitej expedície tovaru.

 

Dnes objednáte, zajtra doručíme!

Objednávky produktov označené „Skladom“ odoslané do 10:00 hod., sa expedujú ešte v ten deň a zvyčajne na ďalší pracovný deň ich máte doručené. Alebo si ich môžete, po tom ako vám príde potvrdenie o objednávke na e-mail, ešte v ten istý deň osobne vyzdvihnúť v našich výdajných miestach, v čase otváracích hodín. Objednávky produktov označené „Skladom na centrálnom sklade“ odoslané do 10:00 hod., Vám zvyčajne doručíme do 3-5 pracovných dní.

 

Inteligentný informačný systém

Informačný systém sa stará o správu a vybavovanie vašich objednávok, je veľmi výkonný a presný. Ako neviditeľný pomocník sa stará o ich hladké vybavenie a informuje vás e-mailom o každej zmene vo vašej objednávke.